Життя кожної людини тісно пов’язане з таким поняттям, як час. Коли відміряний Богом для нас час закінчується - наступає смерть. Після смерті час втрачає свою актуальність, оскільки людина переходить в іншу реальність, яка називається вічність. Від того, як людина використає свій час на землі, залежить де вона проводитиме свою вічність.
Біблія дуже багато говорить про час і характеризує його різними термінами. Для нас важливо знати ці характеристики часу для того, щоб правильно прожити наше життя.
Перше, на що звертає увагу Писання – Наш час короткий.
- У 89 псалмі читаємо: «Дні літ наших у них сімдесят літ, а при силах вісімдесят літ … все швидко минає, і ми відлітаємо...»
- Ап. Яків пише - це пара, що на хвильку з'являється, а потім зникає!... (Як 4:14)
- Ап. Петро зазначає: «Бо кожне тіло немов та трава, і всяка слава людини як цвіт трав'яний: засохне трава то й цвіт опаде».
- Про короткість часу свідчить той факт, що його завжди не вистачає. Всі технології створюються для того, аби зекономити для людини час, а його все рівно мало.
- Одноразовий посуд
- «Мівіна»
- Готові шпаргалки на екзамени
- Літаки
- Пральні машини…
- Про короткість часу свідчить і те, що скільки би людина років не прожила, вона оглядаючись назад з подивом приходить до висновку, що її життя пролетіло, як одна мить.
По-друге, Наш час близький. Про це ми читаємо в об’явленні. Там написано так: «Блаженний, хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва та додержує написане в ньому, час бо близький!». Це пророча книга, яка розповідає про майбутні події, які стосуються історії цього світу і там йде мова про кінець світу і Другий прихід на землю Ісуса Христа, Сина Божого. Значить, наш час близький до свого кінця.
- Вчені доводять, що ресурсів, які має наша земля: нафта, корисні копалини, інше… вже багато не залишилося в її надрах. Вони вичерпуються.
- Всі події, які відбуваються у світі також свідчать про те, що світ наближається до кінця. Всі біблійні пророцтва швидко збуваються.
Наш час приємний. Ап. Павло 2 Кор 6:2 пише: «Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння!». Тут Павло цитує пророка Ісаю, який пророкував про те, що прийде день спасіння, яке звершить Месія. З Біблії ми знаємо, що це пророцтво вже збулося. Ісус Христос звершив спасіння людства. І в теперішній час можна отримати це спасіння. За нього не потрібно платити гроші чи йти на якісь подвиги. Для того, щоб спастися, потрібно повірити в Ісуса Христа, як того, хто прийшов у цей світ щоб спасти грішних людей і зробив це, прийнявши замість кожного з нас ганебну смерть на хресті.
Наш час приємний - сьогодні можна примиритися з Господом. Чи варто відкладати це на завтра? Відповідь очевидна – Ні! Завтра не в наших руках. Завтра може не прийти і тоді буде пізно.
Яким повинно бути наше життя сьогодні, коли ми знаємо чим характерний час в якому ми живемо.
Те, що наш час короткий повинно мотивувати нас не марнувати його на дрібниці, а використати для того, що важливе.
Те, що час наш близький до приходу Ісуса Христа спонукає нас готуватися до цієї славної події. Це мотивує нас привести порядок своє життя.
Те, що час приємний означає, що ми маємо чудову нагоду примиритися з Богом, прийнявши Ісуса Христа, як Спасителя.